KONKURS Różowa wstążka + Akcja charytatywna

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem ( 3 luty) zorganizowaliśmy Konkurs połączony z Akcją charytatywną na rzecz chorych na raka. Połączenie zabawy, rywalizacji oraz niesienie pomocy innym. Jest to jedyny taki konkurs 3 w1 (podwójny konkurs + akcja charytatywna). Wskazana jest duuuuuża frekwencja !

REGULAMIN KONKURSU:

1. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby (zarejestrowane na forum) bez względu na aktywność i datę zarejestrowania.

2. W konkursie MOGĄ brać udział szkoleniowcy oraz super stylistki!! Prace będą podzielone na dwie grupy Junior (stylistki i pasjonatki) i Master (szkoleniowcy i stylistki na medal) więc nie musicie się martwić, że nie macie szans w konkursie. Szkoleniowcy i stylistki na medal z góry należą do grupy Master, natomiast pozostali uczestnicy mają prawo wyboru.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udział w Akcji Charytatywnej na rzecz Fundacji Rak’n’roll wspierającej walkę z rakiem.

4. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator i Administratorzy Forum zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.

5. Konkurs trwa od 03.02.2011 do dnia 03.03.2011

6. Prace przesyłamy do 03.03.2011 r do godziny 24.00 na maila wstazka @ wzorki.info. W temacie piszemy „konkurs różowa wstążka – login z forum” a w treści maila proszę podać czy chcecie należeć do grupy Junior czy Master . Załączamy również dowód wpłaty (może być również jego skan)-szczegóły na dole!

7. Prace zostaną wystawione w ciągu 7 dni roboczych (wykluczając weekendy i święta)

8. Tytuł konkursu: „Różowa wstążka”.

9. Paznokcie mogą być przedłużone metodą akrylową/żelową/combo, w dowolnym kształcie. Zdobienie dowolne, mogą być zdobienia nieużytkowe, dajemy Wam wolną rękę.

10. Stylizacja konkursowa ma być wykonana na 5 paznokciach jednej dłoni.

11. Na konkurs wysyłamy 3 wyraźne i ostre zdjęcia (rozmiar zdjęć to minimum 1024x768px, zdjęcia niewyraźne będą odrzucone, zdjęcia nie mogą być oznaczone, podpisane, ani przerabiane w programie graficznym).
-zdjęcie konkursowe artystyczne (kompozycja dowolna)
-zdjęcie budowy – widoczna krawędź boczna
-zdjęcie zdobienia
12. Zdjęć konkursowych stylizacji nie wolno publikować do czasu zakończenia konkursu na innych forach, blogach itp (nawet paznokci przerobionych – grozi dyskwalifikacją). Przypominamy także, że na konkurs wysyłamy prace wykonane osobiście, jak również nie publikujemy przed ogłoszeniem wyników powyższego konkursu. Paznokcie nie mogą być też przerobione z innych.

13.Ogłoszenie wyników odbędzie się w ciągu 7 dni roboczych od wystawienia prac.

14. Surowej ocenie jury będzie podlegać m.in. prawidłowa budowa, zdobienie i zgodność z tematem. Ocenę prac przeprowadzi jury w składzie:

– Emilia B.
– Samaron
– Karolina Babkiewicz (Asystentka Redaktora Pisma „Paznokcie”)

15. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, zaprojektowany przez naszych bardzo zdolnych forumowych grafików (w formie elektronicznej) oraz medalik forumowy.

16.Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę.

17. Nagrody w konkursie ufundowało Pismo Paznokcie i są to:
-za zdobycie I miejsca – publikacja pracy w formie step by step + koszulka z  logo pisma „Paznokcie”
-za zdobycie II miejsca – roczna prenumerata pisma „Paznokcie” + koszulka z  logo pisma „Paznokcie”

-za zdobycie III miejsca – darmowy egzemplarz pisma „Paznokcie” nr 51    (2/2011) + koszulka z logo pisma „Paznokcie”

Wszystkie zwycięskie prace zostaa opublikowane w piśmie „Paznokcie” nr 51 (2/2011) w ramach relacji.

Nagrody te dotyczą zarówno grupy Junior jak i Master !

Dodatkowo forum wzorki.info ufundowało dla grupy Master następujące nagrody:
– za zdobycie I miejsca – reklama na stronie głównej forum oraz wzorki.info      przez okres 1 miesiąca + koszulka forum.wzorki.info
– za zdobycie II miejsca – reklama na stronie głównej wzorki.info przez okres 1 miesiąca + koszulka forum.wzorki.info
– za zdobycie III miejsca – koszulka forum.wzorki.info

18. Na podstawie głosowania użytkowników wyłonimy również 3 prace które wyróżnimy na głównej stronie forum.

Akcja charytatywna

Każdy z uczestników konkursu przeleje dowolną kwotę na konto fundacji. W akcji charytatywnej mogą wziąć udział WSZYSTKIE osoby, niezależnie od stażu i aktywności na forum Do wzięcia udziału w akcji nie jest konieczny udział w konkursie.Wszystkie zebrane pieniążki wspomogą Fundacji Rak’n’roll wspierając walkę z rakiem.

Czym zajmuje się Fundacja Rak’n’roll ??

Fundacja Magdy Prokopowicz Rak’n’Roll. Wygraj życie! oficjalnie rozpoczęła działalność 6 października 2009 r. Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej oraz poprawa jakości życia chorych na raka, a w szczególności dotkniętych chorobą kobiet oraz przyszłych mam. Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia.

Dane do przelewu:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj życie.
ul.Chełmska 19/21
00-724 Warszawa

Numer konta Fundacji:
73 1140 2017 0000 4502 1050 9042

w treści przelewu proszę podać „wzorki – nick z forum”

Do przekazania 1% podatku:NIP: 9512296994
KRS: 0000338803

Prosimy o przysyłanie dowodu wpłaty, a każdego kto wsparł Fundacje nagrodzimy odznaką różową wstążką

Liczymy na Was!

Zapraszamy na forum:  http://forum.wzorki.info/

Tags: ,

Brak komentarzy

Odpowiedz