26-27.XI.2011, Warszawa X Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp

26-27 listopada, hotel Novotel Warszawa

26 listopada (sobota)

W sobotę 26 listopada 2011 zapraszamy na Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp. Tematyka wykładów została starannie dobrana na podstawie sugestii naszych Czytelników oraz uczestników poprzedniej edycji imprezy.

Plan kongresu

  • 9.45 – 11.15 Techniki zdobienia paznokci cz.1 – Elena Veretenko, Ukraina
  • 11.20 – 12.05 Klient nasz Pan? – Iwona Majewska–Opiełka, Polska
  • 12.10 – 13.40 – Stylizacja płytki problematycznej (obgryziona, zdeformowana, szeroka) Dorota Zawisza, Polska
  • 13.45 – 14.30 lunch
  • 14.30 – 15.20 Lekcja masażu pielęgnacyjnego – Iwona Nolbert, Polska
  • 15.30 – 17.00 Techniki zdobienia paznokci cz.2 – Elena Veretenko, Ukraina

Wykładowcy:

Gość specjalny!


Elena Veretenko
Ikona światowego nail artu, dyrektor kreatywny i wykładowca Studia Kodi Professional w Moskwie. Dyrektor VELENA nail design lab. Zwyciężczyni pierwszych rosyjskich mistrzostw Ez Flow w przedłużaniu i zdobieniu paznokci. Właścicielka marki Kodi Professional. Autorka technik „Stone effect”, „Butterfly effect”, „Gothic stiletto”.
Techniki zdobienia paznokci
Wiedza na temat zdobienia paznokci w Polsce na tle innych krajów europejskich jest ogromna, jednakże oczekiwania klientek wciąż się zmieniają, dlatego ta dziedzina kosmetyki paznokci wymaga ciągłego doszkalania, poznawania nowych i rozwijania znanych już technik zdobienia. Wykład poprowadzony przez Elenę Veretenko – światowej sławy autorytet w tej dziedzinie z całą pewnością będzie niezwykłym źródłem wiedzy i inspiracji.

Dorota Zawisza
Dyplomowana kosmetyczka. Właścicielka firmy Crystal Nails w Katowicach. Stylizacją i zdobieniem paznokci zajmuje się od 1999 r. W 2002 roku otworzyła studio paznokci, a rok później poszerzyła je o hurtownię z artykułami do paznokci i Szkołę Stylizacji Paznokci, w której jest trenerem. Zdobyła 5-krotnie Mistrzostwo w zawodach w Nail Design i Nail Art w Polsce i za granicą. Juror mistrzostw polskich i międzynarodowych. Prowadzi szkolenia i seminaria w Polsce i wielu krajach Europy oraz jest autorką wielu artykułów w pismach branżowych. Interesuje się malarstwem i rysunkiem.
Stylizacja płytki problematycznej
Każda stylistka marzy, aby jej klientki miały długie, kształtne płytki paznokciowe, których stylizacja zawsze ładnie wygląda. Niestety w życiu codziennym do salonu stylizacji paznokci częściej trafiają klientki z tzw. problematycznymi paznokciami. W czasie tego wykładu zostaną omówione problemy najczęściej spotykane, a zarazem najtrudniejsze z nich: szeroka, uszkodzona i obgryziona płytka paznokciowa.

Iwona Nolbert
Dyrektor ds. Szkoleń w firmie kosmetycznej DelaWell.  Absolwentka Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. L. Rydgiera w Bydgoszczy. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Kosmetologia. Wykładowca w Zespole Szkół Medycznych im. K. Marcinkowskiego w Koninie. Właścicielka Salonu Urody w Koninie. Autorka wielu artykułów z zakresu kosmetologii opublikowanych w czasopismach branży kosmetycznej.
Lekcja masażu pielęgnacyjnego
To podstawa wiedzy każdej osoby, która profesjonalnie zajmuje się pielęgnacją dłoni i paznokci. Masaż powinien należeć do nieodłącznych elementów każdej stylizacji. Wiedzę: jak prawidłowo wykonać masaż dłoni, można wykorzystać jako dopełnienie wykonywanego zabiegu lub jako zupełnie osobny zabieg. Dobrze przeprowadzony masaż to gwarancja zadowolenia klientek.

 

Iwona Majewska-Opiełka
Psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, mentor, coach i doradca dla najwyższej kadry kierowniczej. Szkoli w USA, Kanadzie i w Polsce. W 2000 roku założyła w Polsce Akademię Skutecznego Działania, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem. Pierwsza pisała i prowadziła inspirujące szkolenia dla kobiet, wskazując jak łączyć kobiecość ze skutecznością działania, jak wykorzystać w życiu zawodowym specyficzne kobiece doświadczenie i predyspozycje. Autorka wielu książek i artykułów z zakresu psychologii.
Klient nasz pan?
Praca stylisty paznokci to praca wymagająca stałego kontaktu z ludźmi. Umiejętność radzenia sobie z klientami, również z tymi „trudnymi” również należy do elementów składających się na profesjonalizm stylisty paznokci.

Warunki uczestnictwa w kongresie
Prenumeratorzy pisma „Paznokcie” – 120zł
Pozostali uczestnicy – 150zł

Udział w kongresie wymaga wcześniejszego zgłoszenia i wpłaty na konto organizatora.
Uwaga! Ilość miejsc na kongres jest ograniczona!

Zgłoszenia:
tel. 58/692-22-23, karola.b@paznokcie.pl

Wpłaty na konto:
Bank Millennium o/Pruszcz Gdański
02 1160 2202 0000 0001 2552 7401
Nails & Style House
ul. Powstańców Warszawy 69
83-000 Pruszcz Gdański
tytułem: kongres, imię i nazwisko

27 listopada (niedziela)
Tego wydarzenia nie można pominąć!

W niedzielę 27 listopada 2011 zapraszamy wszystkich sympatyków paznokci na wystawę targową, która jak co roku stwarza niepowtarzalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z nowościami polskich firm paznokciowych, dokonania promocyjnych zakupów tuż przed gorącym okresem świąteczno-sylwestrowym, a także spotkania z najlepszymi polskimi i zagranicznymi stylistami.

Wystawie targowej towarzyszyć będzie konferencja, w czasie której swoje zabiegi firmowe, nowości i trendy na nadchodzący sezon zaprezentują wystawcy. Zapraszamy serdecznie! Każdego roku niedzielne pokazy zostają bardzo wysoko oceniane przez uczestników.

One Response to “26-27.XI.2011, Warszawa X Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Paznokci Dłoni i Stóp”

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()