Salon jesień 2012 (13-14 października)

SALON JESIEŃ 2012

 

Nasze wspólne jesienne inspiracje…

Już dziś serdecznie zapraszamy kosmetyczki, kosmetologów, specjalistów branży SPA i wellness, właścicieli gabinetów urody, studentów uczelni i szkół kosmetycznych oraz wszystkich chcących pogłębić swoją wiedzę kosmetyczną do udziału w targach kosmetyki profesjonalnej Salon Jesień 2012, które odbędą się w warszawskiej Hali Expo XXI, 13-14 października 2012 r.

 

Salon Jesień 2012 zapewnia spotkanie z najlepszymi markami kosmetycznymi z Polski i zagranicy. Przez dwa weekendowe dni kosmetyczki mają możliwość zapoznania się z największymi i cenionymi firmami z branży kosmetycznej, SPA i Wellness, solaryjnej, czy paznokciowej. Pod jednym dachem liczni wystawcy prezentują swoje nowości produktowe, innowacyjne zabiegi, które każdy odwiedzający może przetestować na własnej sylwetce.

 

Pokazy i prezentacje pozwalają właścicielom i pracownikom gabinetów kosmetycznych bliżej poznać nowe technologie i urządzenia kosmetyczne na polskim rynku. Każda kosmetyczka ma również możliwość zakupu do swojego salonu szerokiej gamy produktów w niższych cenach.

 

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny

Oprócz części wystawienniczej Salon Jesień to przede wszystkim działania edukacyjne cieszące się wielką popularnością wśród kosmetologów i kosmetyczek zarówno tych z wieloletnim stażem zawodowym, jak też nowicjuszy wchodzących na rynek usług kosmetycznych. Właśnie dla nich, a także dla studentek i uczennic przygotowaliśmy nowatorskie programy edukacyjne. Podczas dwudniowych seminariów i wykładów wybitni specjaliści branży kosmetologicznej i kosmetycznej z Polski i z zagranicy dzielą się z uczestniczkami swoją wiedzą i nowościami edukacyjnymi.

 

Kongres podzielony jest na część poświęconą pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci oraz na część marketingową. Dodatkowo nie braknie warsztatów i zajęć master class zakończonych wydaniem certyfikatów dla aktywnych uczestników.

 

Salon Jesień 2012 to również kosmetyczna rywalizacja. W sobotę 13 października studentki i uczennice szkół kosmetycznych będą mogły zmierzyć się w II Mistrzostwach Makijażu Uczelni i Szkół Kosmetycznych Gold Star of Make-Up. Natomiast w niedziele najlepsze wizażystki profesjonalnie zajmujące się makijażem wyłoni finał Mistrzostw Makijażu dla Profesjonalistów „Czarna Perła”. Nagrodami w Mistrzostwach jest m.in. udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu w Düsseldorfie i Czechach.

Dla wszystkich odwiedzających Organizatorzy przewidzieli również liczne konkursy z profesjonalnymi nagrodami. Jak co roku targi wieńczy Konkurs dla Kosmetyczek, którego główną nagrodą jest cenna niespodzianka. Nie zabraknie także pokazów na scenie głównej m.in. show tatoo, czy pokazu mody.

 

To właśnie dzięki licznie odwiedzającym kosmetyczkom i specjalistom szeroko pojętej branży kosmetycznej Salon Jesień staje się największą imprezą dla profesjonalistów!

 

Spotkajmy się 13-14 października w Hali Expo XXI!

www.salon-jesien.pl

Tags: , , , ,

Brak komentarzy

Odpowiedz